Lidový dům v Polné

CANTATE DOMINO 2017

Fotogalerie

V sobotu 4. listopadu se v Polné konal 27. ročník přehlídky dětských a mládežnických křesťanských souborů Cantate Domino, tedy „zpívejme Pánu“. Přehlídka proběhla opět pod záštitou předsedy krajské organizace KDU-ČSL Kraje Vysočina MUDr. Víta Kaňkovského a Rady města Polná.

Letos se zúčastnilo celkem 8 souborů: skupina dětí a maminek ze sousedního Ždírce s názvem Kamarádi, dětská schola Vlaštovky z Polné, Malá schola sv. Prokopa ze Žďáru nad Sázavou, dále Pěvecká skupina Měřín, mládežnická schola Calandrella z Nížkova a nakonec celkem tři soubory z Radostína nad Oslavou (scholička pro nejmenší, dětský sbor a mládežnická schola Nathanael).

Všechny soubory v průběhu odpoledne s nadšením předvedly pěkné výkony k oslavě Pána. Potěšilo nás, že sál Lidového domu byl plný dětí, mladých i starších a atmosféra byla pro všechny – věřím – příjemná. Budeme rádi, když i nadále bude dostatek souborů, které se budou s radostí účastnit, a stále budou posluchači, kteří budou rádi poslouchat.

V neposlední řadě také patří dík všem vystupujícím i všem, kteří se na organizaci Cantate Domino podíleli.

Přeji, ať máme každý den chuť Pána chválit a být mu vděční za všechna požehnání, kterých se nám od něj neustále dostává!

Daniela Nevolová